Wspólnicy
Roman Dziedziejko
Roman Dziedziejko
Michał Leszczyński
Michał Leszczyński
Krzysztof Mycielski
Krzysztof Mycielski
Rafał Zelent
Rafał Zelent
Rafał Grzelewski
Rafał Grzelewski
Partnerzy
Maciej Dudkiewicz
Maciej Dudkiewicz
Maciej Lewandowski
Maciej Lewandowski
Architekci Seniorzy
Piotr Bzdel
Piotr Bzdel
Dorota Flor-Zbytniewska
Dorota Flor-Zbytniewska
Katarzyna Górowska- Gnatowska
Katarzyna Górowska- Gnatowska
Agnieszka Krzeszowska
Agnieszka Krzeszowska
Marta Lewandowska
Marta Lewandowska
Adam Grzesik
Adam Grzesik
Adam Nieduszyński
Adam Nieduszyński
Krzysztof Puta
Krzysztof Puta
Mariusz Wolski
Mariusz Wolski
Agnieszka Wróblewska
Agnieszka Wróblewska
Tomasz  Szponar
Tomasz Szponar
Architekci
Katarzyna Adamiak
Katarzyna Adamiak
Krystian Jasiński
Krystian Jasiński
Darek Kwiatkowski
Darek Kwiatkowski
Martyna Kuryłowicz
Martyna Kuryłowicz
Barbara Szol
Barbara Szol
Ewelina Wesołowska
Ewelina Wesołowska
Izabela Serej
Izabela Serej
Wojciech  Mikołajczak
Wojciech Mikołajczak
Dariusz Korzeniewski
Dariusz Korzeniewski
Marcin Zatoński
Marcin Zatoński
Ewa Miller
Ewa Miller
Paweł Artyfikiewicz
Paweł Artyfikiewicz
Mateusz Gawron
Mateusz Gawron
Alicja  Czerwiec
Alicja Czerwiec
Łukasz Erdmański
Łukasz Erdmański
Alekskandra Laprus
Alekskandra Laprus
Piotr Kadłubowski
Piotr Kadłubowski
Jerzy Ossoliński
Jerzy Ossoliński
Jarosław Wilczak
Jarosław Wilczak
Hanna Racięcka
Hanna Racięcka
Piotr Bylka
Justyna Hamera
Maciej Gruszecki
Michał Grotek
Bartłomiej Tarnas
Anna Zagorec
Maciej Kolek
Katarzyna Pyczek
Marta Frączyk
Patryk Mojsa
Halyna Lysiak
Viktoria Szafenko
Małgorzata Borys
- architekt współpracujący
Katarzyna Rokicka Muller
- architekt współpracujący
Piotr Pieńkowski
- architekt współpracujący
Renata Pieńkowska
- architekt współpracujący
Łukasz Racinowski
- architekt współpracujący
Tomasz Urbański
- architekt współpracujący
Magdalena Tylman
- architekt współpracujący
Maciej Balcerek
- architekt współpracujący
Administracja
Paulina Murzynowska - Roślik
Paulina Murzynowska - Roślik
(dyrektor administracyjny)
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska
(sekretariat)

Pracownie branżowe współpracujące z Grupa 5 Architekci:

Projekty konstrukcji:
Arup Polska
Buro Happold
LGL Projekt
NAZBUD
Arbo Projekt
TMJ Projekt

Projekty instalacji:
Arup Polska
Buro Happold
INTEC Projekt
WSP Enviro
POL-CON Consulting Sp. z o.o.
KWADRAT Michał Lewiński
ELAM Adam Pieścik
CANDELA / SEGESTA

Zagraniczne pracownie architektoniczne współpracujące z Grupa 5 Architekci od 1998 r.:
ERICH VAN EGERAAT, Roterdam
FOSTER & PARTNERS, Londyn
HOLGER KLEINE ARCHITEKTEN, Berlin
ALA ARCHITECTS LTD. Helsinki
TECTONIQUES, Lyon
BAAS Jordi Badia